O nas

DOMINET - atrakcyjne nieruchomości i kredyty

Jesteśmy w branży usług finansowych i nieruchomości od 1997r. Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych i zdobywane doświadczenie zaowocowało udzieleniem około 3000 kredytów na różne cele oraz kilkuset transakcjami w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami. Posiadamy licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nadaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości o numerze 26227. Działamy na obszarze od Świnoujścia po Gdańsk, koncentrując się na Pomorzu Środkowym. Aby zaspokoić potrzeby Klientów często wychodzimy poza ten obszar. Docierają do nas klienci z całej Polski i zza granicy. O naszych sukcesach najlepiej świadczą powracający klienci oraz osoby docierające z poleceń. Bardzo ważne są dla nas jasne i transparentne zasady współpracy, dlatego zawsze otwarcie mówimy co jest możliwe, a co nie. 

Nasza oferta dla Państwa obejmuje:
Kredyty hipoteczne:
- zakup nieruchomości,
- finansowanie budowy domu,
- pożyczka hipoteczna na dowolny cel,
- konsolidacja zobowiązań,
- refinansowanie kredytu (np. refinansowanie zakupu nieruchomości),
- kredyty gotówkowe na dowolny cel.
                     
Właśnie teraz warto wybrać dla siebie profesjonalnego pośrednika, który będzie nie tylko idealnym źródłem wiedzy o samym kredycie, ale także wyjaśni wątpliwości prawne i organizacyjne z nabyciem nowego lokum.

Nieruchomości:
- pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości (sprzedaż domu, sprzedaż mieszkania, sprzedaż lokalu, sprzedaż działki gruntu);
- pośrednictwo w kupnie nieruchomości (kupno domu, kupno mieszkania, kupno lokalu, kupno działki pod budowę domu);
- pośrednictwo w wynajmie nieruchomości oraz poszukiwanie nieruchomości na wynajem.
 
Nasze biuro świadczy specjalistyczne usługi w zakresie kupna, sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości.
Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę realizowanych transakcji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości rynku nieruchomości udzielamy naszym Klientom fachowych porad niezbędnych dla zrealizowania najbardziej korzystnych transakcji.
 


Nowe mieszkanie, nowy dom - to marzenie wielu z nas. Pomożemy Państwu w realizacji tego marzenia. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Zespół DOMINET.
Copyrights © DOMINET Sp. z o.o.. Wszelkie prawa zastrzeżone.